Seriozní nabídka nebankovní hypotéky

Sny o vlastním bydlení má snad každý. Ale na dosažení bankovní hypotéky potřebujete mít nejenom čistý bankovní a nebankovní registr, ale především dostatečně vysoký příjem.

Starosti s financemi má snad dřív nebo později snad každý z nás. Mladí lidé obzvlášť chtějí žít samostatně, bez rodičů, podle svých představ. Ale většinou při žádosti v bance o hypoteční úvěr neuspějí, protože nedokážou splnit bankovní podmínky k jeho získání – mají nízké příjmy.

Někteří lidé nepotřebují financovat jen své bydlení, ale mají například exekuce, které je velmi tíží a potřebují se jich zbavit. Nebankovní půjčka od nás vám tuto starost dokáže vyřešit. Máte možnost získat peníze ve velmi krátkém čase na svůj účet a použít je podle svého uvážení.

Máme pro vás seriózní nabídku nebankovního hypotečního úvěru, půjčky a i americké hypotéky, s velmi výhodnou úrokovou sazbou, které vám mohou pomoci vyřešit vaši finanční situaci a dosáhnout na hypotéku na pozemek https://nebankovnihypoteky.net/nebankovni-hypoteky/.

nebankovní hypotéka

Na internetu najdete mnoho podobných nabídek. My začínáme s tím, že po seznámení s naší nabídkou, a samozřejmě v případě vašeho zájmu, od vás chceme nejdříve vyplněný krátký formulář. Pak se Vám následně sami ozveme.

 Krátké shrnutí naší nabídky:

Naše společnost vám nabízí nebankovní spotřebitelskou hypotéku se splátkami až 20 – 30 let:

  • které jsou levné, s rychlým vyřízením
  • s podmínkou zástavy nemovitosti – byt, dům nebo i pozemky
  • nemovitost i pozemek k ručení může být i majetkem příbuzných (třetí osoby)
  • nevadí nám záznamy v bankovních a nebankovních registrech
  • ručení může být i třetí osobou (bez záznamu v registrech)
  • bez vybírání poplatků předem
  • počítejte s tím. že u nás nebankovní hypotéka musí mít pojištění nemovitosti (s vinkulací pro věřitele) po celou dobu splácení. Pojišťovnu si klient vybírá sám.

peníze-na-cokoliv

Pokud se na nás obrátíte s žádostí o půjčku, věřte, že se vám budeme snažit co nejdříve vyjít vstříc.