Chcete bydlet moderně?


Chcete bydlet v moderním domě, který vám bude dělat jen samou radost? Nabízíme vám výstavbu domu, který vás potěší nejen příznivou cenou, ale i moderním designem a především nízkými náklady na provoz. Vybrat si u nás můžete z několika typových projektů, které vám rádi upravíme na míru. Žádný vás nezaujal? Můžeme připravit projekt i pro vás. Zanedlouho můžete sedět ve vašem novém domově a vychutnat si odpolední kávu s výhledem na krásnou zahradu. Stačí si u nás vybrat váš nový dům. Proč si vybrat nás?

stavba domu

Specializujeme se na výstavbu zděných domů a montovaných dřevostaveb. Každý náš dm je originál. Najdete u nás domy s podlahovou plochou do 100 m2 i nad 100 m2. Chceme aby si měli naši klienti z čeho vybírat, a proto jsme vytvořili několik projektů, které odpovídají současným trendům v bydlení. Naše domy jsou plné světla a jsou navrženy tak, aby v nich každý měl svůj prostor. V každém domě navíc najdete solární panely a tepelné čerpadlo, díky čemuž ušetříte za vytápění i za elektřinu.

Nabízíme nejen zděné domy, ale i dřevostavby na míru. Můžeme vám připit individuální projekt, který bude odpovídat vašim požadavkům. Můžete mít buď samostatný dům, případně dům s terasou nebo i s garáží. Naše domy jsou velmi populární, protože jsme spolehlivá firma, která klientům dodá co slíbí. To že jsme spolehliví si můžete ověřit na našem webu, kde najdete spoustu recenzí a také fotografií předaných domů. Naše domy slouží spoustě klientů, mezi které se řadí i některé známé osobnosti.

stavba dřevostavby

Vše vyřídíme za vás
Nechcete řešit stavební povolení? Nabízíme vám možnost, že jej vyřídíme za vás. S úřady umíme jednat a díky tomu že jsme ze stavebního oboru, dokážeme spoustu věcí zařídit. Díky tomu budete mít stavební povolení rychleji než kdybyste si ho zařizovali sami. A to je další důvod proč si vybrat pro stavbu nás.