Jak zvýšit testosteron přímo v posteli


Kdo si uvědomuje, že Viagra cena bez receptu erectmax.cz je sice lákavou volbou, ale je to příliš velké riziko, je ve výhodě. Může se pak snáze orientovat na přirozenější a hlavně bezpečnější léčivé přípravky na přírodní bázi, například bylinky přezdívané jako adaptogeny. S nimi se navíc eliminuje vliv stresu a navozuje hormonální rovnováha. Jestliže se takto stresu účinně postavíte, zaměříte se na jeho postupné vyčlenění z vašeho života, a přidáte k tomu zdravější jídelníček bez masa, bílé mouky, bílého cukru a alkoholu, budete mít nakročeno k vašemu lepšímu já.

rozestlaná postel

To vaše lepší já bychom však mohli ještě vylepšit dalšími zajímavými momenty a mohli bychom začít třeba přímo v ložnici.

Odstraňte z ložnice vše, co tam nemá co dělat – představte si, že začnete s milostnou předehrou, a za vašimi zády se odehrává záznam z jednání z Poslanecké sněmovny, vzápětí se ozve střelba z kulometu na palebné linii kdesi ve světě, a poté dětský pláč jako jasný důkaz utrpení. Do toho vám přijde esemeska na mobil, a vy namísto dráždění klitorisu roztoužené partnerky vyřizujete služební e-mail. Buďte v tomto nekompromisní a dopřejte si, aby nic takového nezasahovalo nejen do vašeho sexu, ale i do života. Televize, počítače a mobily nemají v ložnici co pohledávat, a možná, že se obejdete i bez televize v obýváku a zabavíte se jinak mnohem více tvůrčím způsobem.

sex v ložnici

Raději ticho, než hudební produkci – jakákoli hudba může při milování odvádět pozornost. Vaše mysl však potřebuje klid a soustředění na milostné vzdechy. Ty jsou tím nejlepším hudebním projevem, jaký v ložnici můžete slyšet.

Vůně a parfémy – zejména ženy jsou zvyklé na sebe doslova napatlat, co jim přijde pod ruku, a ještě to okořenit éterickým olejem z aroma lampy. Toto je ale tak dokonalý blokátor sexu, že nad něj není. Muži netouží při sexu cítit santalové dřevo a pomerančovou kůru, chtějí cítit vás, vaše tělo, vaši pokožku, třebaže je zpocená. Váš pot je tím nejlepším afrodiziakem, jaký mají muži k dispozici.