Luxusní pánské peněženky

Vybrat vhodný dárek pro muže bývá opravdu oříšek. Je poměrně jedno, jestli se jedná o manžela, přítele, tatínka, bratra, nebo kamaráda. Muži si často koupí vše, co potřebují. Na narozeniny a Vánoce jim potom těch přání příliš nezbývá. My ženy pak musíme dlouho přemýšlet nad tím, co svým drahým polovičkám a mužským zástupcům rodiny koupit.

Skvělým dárkem, kterým se zavděčíte téměř každému muži, je kvalitní kožená pánská peněženka Novakabelka. E-shop Nová kabelka nabízí velké množství luxusních pánských peněženek z Itálie. Jsou z prvotřídní kůže a jsou šité velmi precizně. Stanou se tak krásným a elegantním doplňkem každého muže. Díky své vysoké kvalitě jim také vydrží opravdu dlouhou dobu.

černá pánská peněženka

Peněženky samozřejmě nabízíme v různých tvarech, barvách, velikostech a uspořádání přihrádek. Najdete zde také malinké peněženky, které jsou určeny pro uschovávání karet nebo vizitek. Ty jsou nabízený v barvách jako je červená, oranžová, hnědá, modrá, šedá, nebo zelená. Nejedná se o žádné zářivé a výrazné barvy, ale o velmi decentní odstíny. Peněženky jsou samozřejmě nabízený v mnoha odstínech hnědé kůže, ale máme také mnoho černých peněženek, které jsou opravdovou stálicí a velmi univerzálním kouskem. Pokud hledáte dárek pro muže, který oceňuje kreativitu, hravost a barvy, můžete vybrat některou z barev jako je červená, vínově fialová, zelená, oranžová, malinová nebo třeba modrá.

Hnědá kožená peněženka

Peněženky nabízíme nejen otevírací, ale také na zapínání. Podívejte se na naše webové stránky a zajisté vyberete tu nejkrásnější peněženku. Vždy se můžete u každé konkrétní peněženky podívat, jak daná peněženka vypadá uvnitř. Nemusíte se tedy bát, že budete kupovat zajíce v pytli. Některé peněženky jsou opatřené kapsičkou na drobné, jiné přihrádkami na karty. Samozřejmostí jsou také přihrádky na bankovky. Vsaďte na italskou kvalitu a dopřejte svému tatínkovi manželovi příteli anebo kamarádovi opravdu elegantní kousek z italský dílen. Kvalita je zaručená a radost z nové peněženky také.