Přístřešek na auto


Pořídili jste si na zahradu nového čtyř-kolového člena rodiny, kterého chcete ochránit před negativními vlivy počasí jako jsou kroupy, sníh, mráz nebo silný vítr, který odfoukává kamínky na vašeho nového bouráka a ničí vám tak karosérii? Nebo jste si zrovna umyli, naleštili a navoskovali auto, ale začalo pršet? Tak to vás potěším, protože naše firma dělá ty nejlepší přístřešky na auto pergoly-trutnov.cz! Vyrábíme se zástěnami, která tvoří pět kusů a i otevřené přístřešky. I vaše auto si zaslouží luxusní dům, který ho ochrání jak Vás váš dům a přeci jenom, ani oblečení není všemohoucí.

äudi

Všechny naše přístřešky jsou ze SMRKOVÉHO materiálu a to dodá vašemu domečku pro auto správný šmrnc a elegantní vzhled vaší zahradě či domu. Smrk není jen dokonalým vánočním stromečkem do obývacího pokoje, ale je skvělý i jako stavební materiál. Oproti jiným jehličnatým stromům má smrk v sobě více vlákniny, více letokruhů a díky tomu, je to skvělý materiál. Snáší dobře teplo i zimu a velmi lehce se opracovává. Pořez se provádí samozřejmě bez kůry. Naše povrchová úprava přístřešků je tlaková a bez chromová. Přístřešek můžete postavit přímo ke zdi domu, ale i volně na zahradě či před domem.

garáž

Naše ukotvení přístřešků si můžete jednoduše vybrat mezi:

  1. Podlahový pozinkovaný úchyt
  2. Zatloukací pozinkovaný trn
  3. Pozinkovaný betonový úchyt

a samozřejmě máte možnost úchytu i bez ukotvení, střešní krytinu na přístřešek si můžete u nás opět vybrat a to z barev červené, hnědé, grafitové i dokonce bez šindele. Montáž přístřešků je velice jednoduchá a zvládne ji každý, návod je součástí každého balení. Platbu můžete dát předem na účet a nebo již při převzetí objednávky.

Vidíte? Je to úplně jednoduché, tak neváhejte a objednávejte ještě dnes! Naše dodání je 7kč/km po celé České republice, ale lze domluvit i osobní převzetí a nezapomeňte, i vaše auto si zaslouží svůj dům.