Prodejte ojetý vůz okamžitě

Prodat ojetý vůz se někdy může zdát zbytečně náročné, zvlášť pokud na prodej spěcháte. Chcete si pořídit nový automobil, nemáte dostatek prostoru, máte auto navíc, jehož údržba vás zbytečně stojí peníze, nebo se jen potřebuje rychle dostat k jistému finančnímu obnosu. Pokud vystavíte automobil na internetu, může trvat neskutečně dlouho, než se vám podaří jej udat. S tím je spojená i ztráta času v podobě návštěv jednotlivých zájemců, projížděk, a žádostí o přehnané slevy. Pokud tedy potřebujete prodat svůj ojetý vůz co nejrychleji, můžete se pohodlně obrátit na výkup ojetých vozů.

červené auto

Jak na to?

Je to naprosto jednoduché. Navštivte stránky Auta výkup, a vyplňte jednoduchý formulář. Případně můžete zavolat, a vše řešit osobněji.

Jaký typ vozidla lze prodat?

Výkup aut vykupuje veškerá motorová vozidla. Tedy osobní automobily, motocykly, dodávky, karavany, veterány, i technické stroje.

Kolik za auto dostanete?

Konkrétní výkupní cenu si můžete na stránkách výkupu zjistit zdarma, a jednoduše. Cena se odvíjí od několika kritérií, mezi něž spadá stav vozidla, stáří, původ, počet najetých kilometrů, počet předchozích majitelů, jakou má vůz výbavu, historie servisů, závady, případné opravy a havárie.

ruce a peníze

Jak rychle vám peníze vyplatí?

Peníze dostanete téměř ihned, tedy do 30 minut po podepsání smlouvy, a to na ruku.

Co když je auto na leasing?

Pokud ještě není zcela splaceno, výkup zbytek splátek vyplatí za vás, a zbaví vás tak dluhů.

Havarované, nebo nepojízdné auto

Pokud je váš vůz havarovaný, nebo úplně nepojízdný, není to žádný problém. Lidé z výkupu zajistí odvoz automobilu, takže se o nic nemusíte starat.

Kdo vyřizuje a zařizuje?

Kupní smlouvu, i veškerou potřebnou dokumentaci vyřídí výkup za vás, vy se tak nemusíte o nic starat, ani se ničím navíc zatěžovat.

Co si připravit?

Samozřejmě prodávaný vůz, dále pak malý technický průkaz k vozidlu, doklad totožnosti, a samozřejmě úředně potvrzenou plnou moc, která bude nutná k převodu vozu a změně vlastníka.