Na hory za solidní ceny

Kalendářní rok se přehoupnul do své závěrečné etapy, což otvírá otázku, zda se vám letos podaří dostat někam na zimní dovolenou na hory. Ideální místo by bylo, kde by se postarali o vaše děti a vy jste měli široké možnosti vyžití oba s manželem nebo manželkou. A zároveň chcete poznávat doposud nepoznané a chcete vyrazit do nového prostředí za dobrodružstvími? Pojeďte do malebných Orlických hor, kde zažijete http://trilopark.eu/o-triloparku/co-u-nas-zazijete nevšední zážitky v plně vybaveném lyžařském areálu.

lyze

Poslední roky, kdy nenadále zasáhlo do dovolených koronavirové onemocnění, se táhly ve znamení toho, že jsme si raději nerezervovali ani neplatili předčasně žádné dovolené, protože jsme nevěděli, co bylo. V současné době jsou ale lidé více informovaní, mají dostupnější informace a celkově už si s tím dokážeme poradit různými opatřeními a tak dále. To znamená jen to nejlepší pro naše zaprášené lyžařské vybavení a totiž, že bude moci být letošní zimu vytáhnuto. Je nejvyšší čas rezervovat si zimní dovolenou a třeba i koupit skipasy pro celou rodinu. Ve skiareálu Buková hora v Orlických horách toho můžete právě nyní využít.

preskace

Resort Dolní Morava skibukovka.cz nabízí celkem pět kvalitních sjezdovek, kvalitní vyhřívané lanovky, které vás ochrání před nepříznivými vlivy počasí, snow park, kde si užijí milovníci jízdy na snowboardu a další skvělá místa, kde si každý najde to své. Samozřejmostí jsou i běžkařské tratě, na které třeba vyrazíte, až dáte vaše děti do lyžařské školy, kde se naučí sjíždět kopec a budou tak plně připraveni na budoucí lyžařské kurzy, které je čekají se školou. Do ski resortu na Bukové hoře nemusíte vyrážet jenom v zimě, ale i v letním období se zde dá trávit parádní dovolená plná nevšedních zážitků, jako je například jízda na horských koloběžkách nebo na horských tříkolových kárách. Užijí si dospělí i děti bez rozdílu!