Sůl do vody

Jistě si na pohádku „Byl jednou jeden král“ pamatujete. Tam on sám tvrdil, že to bez soli jde, ale pak nějak došel k názoru, že je sám hloupý. Tuto objevnou skutečnost dal najevo v lese, když padal do bahna, a to mu zachránilo život. Ve druhém díle, tedy volně navazujícím pokračování s názvem „Byl jednou jeden bazén“, se král také domnívá, že to bez soli v bazénu nejde. Jde, tvrdí jeho poddaní i sousedé a rodina, ale když pak vyzkoušejí, jaké je koupání ve slané vodě, názor změní.

moře

To, že má sůl blahodárné účinky na lidskou pokožku je stará věc známá již hodně dlouho. Ten, kdo má atopický exém, léčí se koupáním v moři a používá výrobky z něj. Nejlépe je na tom se solí Mrtvé moře, a proto se výrobky vyrábějí převážně z materiálu odtamtud. Tedy, ale aspoň to hrdě hlásají. Mýdlo ze soli z Mrtvého moře je hodně žádané.

Nuže, pokud i vy máte doma bazén, stejně jako onen král, kterého jsem si samozřejmě vymyslel stejně jako celý film, neváhejte a mořskou sůl si obstarejte. Ne, nebojte se, neskončíte proto jako žebrák někde na schodech kostela. Zas takový majlant to rozhodně nestojí. Sami pak uvidíte, že to je jen k vašemu prospěchu. Protože to vaše koupání dostane naprosto jinou dimenzi. Budete ve vodě jako ve vatičce.

bazén

O příznivých účincích takového koupání se můžete dočíst naprosto všude, kde se o tom píše. A pokud nevěříte, můžete se otázat kteréhokoli lékaře. Zcela jistě vám to rád potvrdí.

Jako čtenáři tohoto článku máte navíc obrovské štěstí, že se vám téma otevře i jinak. Totiž níže v článečku je tak zvaný odkaz. Je to jinak barevný text a vám stačí na něj kliknout. Mořská sůl vám pak vyjeví další tajemství a vy si ji zde můžete přímo objednat jakékoli množství. Pokud nevíte jaké, je tam i telefon, a tak se klidně ptejte a nechte si poradit. Výsledky pak uvidíte sami a budete jistě nadmíru spokojeni.