Buďte sexy


Jaké boty nosíte nejčastěji?
Když se podíváte na ulice, uvidíte, že drtivá většina žen nosí pohodlné tenisky. Musí toho hodně oběhat a v botách na podpatku nohy celkem trpí. Své o tom ví mnohé ženy, které prožily život na podpatcích. Není nutné nosit boty s podpatky nonstop, ale stačí si v nich vyjít jednou za čas někam do baru nebo třeba na večírek. Jsou zajímavým módním doplňkem, který dodá šťávu i obyčejnému outfitu.

sexy žena

I boty mohou být výrazné
Možná byste si mysleli že boty musí být nudné a jen v bílé, černé nebo hnědé barvě. Existují ale i výrazné boty, které si rozhodně nespletete. Mnozí výrobci se snaží vyrábět i sběratelské lodičky, které mají vysokou hodnotu. Nesou ale určené k běžnému nošení. Pokud hledáte zajímavé boty na denní nošení nebo alespoň k nošení do baru, u nás si vyberete. Můžete mít boty s vysokou platformou v různých barvách a provedeních.

Držte se jednoduchého pravidla
Bojíte se toho že tak výrazné boty nedokážete citlivě zkombinovat s oblečením? Držte se toho, že výrazné boty se hodí k jednoduššímu oblečení. Ideální je nekombinovat příliš mnoho vzorů a barev. V jednoduchosti je krása a v módě to platí dvojnásob. Proto nekombinujte více barev dohromady, působí to lacině.

Boty s platformou jsou pohodlnější, protože snižují výšku podpatku. Proto jsou u žen oblíbenější než jen boty s podpatkem. Vyrábí se nejen samotné lodičky, ale i různé sandálky nebo dokonce i kozačky. Mnohé páry navíc tento typ bot používá k intimním hrátkám, protože dokážou okořenit i milostný život.

sexy boty

Ani venku si rozhodně s těmito botami neuděláte ostudu. Jen je nutné v nich umět chodit. Pokud to neumíte, můžete to trénovat doma, a nebo dokonce existují různé kurzy, kde se můžete naučit chodit i na vysokých podpatcích. Udělejte ze sebe divu a nazujte boty, které vám s tím pomohou. U nás je najdete.