Hypotéka bez příjmu – cesta k financím pro podnikatele a firmy

Jste podnikatelé nebo firma a chybí vám peníze, které by podpořili další vaše plány nebo finanční problémy? Než čekat na vylepšení situace či zhmotnění zisku, když peníze potřebujete hned, tak je lepší si vzít výhodný úvěr.
Možná jste to zkoušeli v bance, která však na vás připravila tolik podmínek, že jste nakonec přísnými kritérii neprošli. To však vůbec nevadí, protože můžete využít produkty a služby ověřených nebankovních společností, které vám poskytnou i takové řešení jako je hypotéka bez příjmu.

papírování

Její výhody spočívají především v tom, že získané peníze je možné využít na cokoliv, takže nejde o tradiční účelovou hypotéku, kterou lze využít pouze na financování bydlení. Nemusíte dokonce ani dokládat účel využití peněz, takže je pouze na vás do čeho peníze investujete.

Další výhoda se týká samotných příjmů. Právě podnikatelé a firmy mnohdy nemůžou doložit svoje příjmy a zisky tradičním způsobem a tak se v tomto případě ke klientům přistupuje individuálně. Neznamená to však, že nemusíte mít vůbec žádné příjmy.

Rychlé řešení získání peněz i se záznamy v registrech dlužníků

Spousta klientů ať už podnikatelských subjektů nebo fyzických osob má problém získat jakýkoliv úvěr v bance právě kvůli záznamu v registrech dlužníků. Mnohdy jde třeba jen o zpožděnou splátku či neuhrazenou platbu za služby.
V tomto případě registry dlužníků nejsou pro získání peněz překážkou a vy tak následně můžete získané finance využít nejen na podnikatelské či firemní plány, ale třeba i na vyplacení dluhů, exekucí či dražby a podobně.

dolary

Vzhledem k tomu, že jde o hypoteční úvěr, tak je nutné splnit podmínku, kterou je ručení nemovitostí.
Po odeslání žádosti se všemi požadovanými podklady již do 24 hodin získáte informaci o tom, jestli vaše žádost byla schválena. Díky rychlosti vyřízení nemusíte čekat na peníze týdny nebo měsíce a můžete vaší finanční situaci řešit okamžitě.