Naše styly života

Když se řekne lifestyle, tak co si pod tím představíte? Já si myslím, že mnoho lidí si pod tím představí nějaké cvičení anebo nějaké fitness. Myslím, že podle mého názoru je to ale dobře. Protože podle mě, když se řekne lifestyle, tak to znamená zdravý životní styl. Samozřejmě, že to ale není pravda. Protože každý má svůj životní styl a nezáleží na tom, jestli je to zdravý životní styl anebo není. Podle mého názoru se tohle může velmi hodně lišit. Nejraději bych se na to zeptala ale nějakého odborníka, který ví, jaké typy lidí jsou, když se zajímají o lifestyle. A to proto, že každý člověk vyznává jiný lifestyle. A že je jich opravdu mnoho. Někdo třeba má rád, když si může jezdit velmi často na výlety. Někdo zase má rád, když může jíst zdravé sezónní ovoce. Je toho opravdu mnoho. A pokud vás zajímá, jaký lifestyle vyznávám já, tak vás asi docela zklamu. Není to žádné eko a bio, protože já jsem taková, že vyznávám zlaté střední cesty.

Každý má to svoje štěstí.

A taková zlatá střední cesta je podle mého názoru ta nejlepší, co můžeme udělat. Protože pokud zajdeme do nějakého extrému, tak to taky není dobré. Hlavně chození z extrému do extrému. Protože moje kamarádka si chtěla změnit svůj lifestyle, protože vážila sto deset kilogramů což je docela hodně. To musíte uznat všichni.

Mám ráda klidný lifestyle.

Chtěla shodit několik kilo. Musím říct, že se jí to opravdu podařilo, ale během čtyř měsíců všechna kila nabrala zpátky. A taky nějaká kila navíc. Takže si myslím, že pokud chcete změnit svůj životní styl a celkově svůj lifestyle, tak je nejlepší si na to vzít nějakého odborníka. Protože změna životního stylu není vážně jednoduchá, i když si to opravdu mnoho lidí stále myslí. pokud začnete hned na začátku špatně, tak se to potom velmi těžce napravuje. Já jsem taky jednou zkoušela změnu lifestylu sama, když jsem shazovala kila po porodu. A nepodařilo se, dokud jsme si nenajala trenéra na cvičení.