Zahradní domek – ano nebo ne?


Bydlíte v rodinném domku? Pak se vám nejspíše nahromadili různé nezbytné a možná i trochu méně zbytečné věci a u vás doma vám tak díky tomu začíná být poněkud těsno. To je například sekačka, pneumatiky, zahradní náčiní, nářadí, další potřeby pro zahradničení, sportovní náčiní a podobně, které je nutné někam uskladnit.
Jak tedy chytře vymyslet nějaký další úložný prostor? Pokud máte jen malý rodinný dům a menší zahradu, není pak už moc místa, kam uskladnit různé nezbytné věci. Tento problém můžete velice chytře vyřešit zahradním domkem.
starý domek

Ten se vám ale samozřejmě hodí i pokud máte větší zahradu a dostatek místa, protože další úložný prostor navíc vám určitě přijde vhod.
Na jaké věci se hodí zahradní domek?
Do zahradního domku můžete uložit spoustu různých věcí od zahradnického náčiní, přes sekačku, různé nářadí, sportovní potřeby až po jízdní kola. To už je zkrátka na vás. Zahradní domek můžete také prakticky spojit s úložným prostorem na dříví, stačí jen protáhnout střechu do postranní části a rázem je postaráno o skvělý úkryt pro zásobu dříví na celou zimu.
Tento praktický úložný prostor seženete v různých velikostech a provedeních. Vybrat si tak můžete třeba dřevěné provedení nebo kovový materiál. Právě kovové provedení má spoustu výhod, například:
·         nižší pořizovací cenu
·         bezúdržbovost
·         velký výběr rozměrů a barevných provedení
·         není nutné stavební povolení
zahradní budova

Dřevěné provedení je pak sice cenově méně výhodné, ale zase lépe vypadá díky přírodním materiálům.
A jakou zvolit velikost? V případě, že potřebujete uložit pouze pár základních věcí, určitě si vystačíte s rozměry 2×2 metry. Díky tomu vám tak nezabere příliš místa na vašem pozemku.
Vybrat si také samozřejmě můžete i něco rozměrově většího.
Samozřejmě také nesmíte zapomenout na potřebné zabezpečení kvůli nevítaným návštěvníkům v podobě zlodějů.