Vouchery jako skvělé zážitkové dárky

Nevíte co darovat kamarádům nebo členům rodiny? Rádi byste, aby si dárek skvěle užili a přitom se dobře pobavili? Darujte svým blízkým, na kterých vám záleží zážitkové dárky. Obdarovaný bude nadšený, že si vyzkouší něco nového a vytvoří si krásné vzpomínky. Darujte voucher na jedinečné únikové hry. Escape game Enigma Escape sídlí v Kolíně. Vše se odehrává v našem centru. V nabídce máme dvě hry. Dvojitého agenta a Samaru. Každá hra je trochu o něčem jiném a témata http://zpravy.idnes.cz/pro-a-proti-maturita-pisemna-slohova-prace-f2d-/domaci.aspx%3Fc%3DA170413_133634_domaci_zt jsou rozdílné.úniková hra piškvorky

  • Dvojitý agent zahájil provoz naší společnosti. O co se jedná? Ve hře se stanete agentem, kterému se ztratil kolega George. Ten se vám před zmizením svěřil, že má získat tajné dokumenty sovětského svazu. Celá hra se odehrává v konspiračním bytě prvorepublikového domu na rozcestí mezi ulicemi Americká a Ruská. Agent George zmizel a v bytě po něm zbyl jen rozházený pokoj. Vaším úkolem bude zjistit, co se stalo s tajnými dokumenty a k čemu byly informace určeny. Kde se nachází agent a co se s ním stalo. Stihnete vyřešit tyto věci, než vás chytí KGB?
  • Samara je na téma hororového filmu Kruh. Doporučuje se zhlédnutí filmu před samotnou hrou. Lépe se pak ve hře budete orientovat. Hra je směřována ve městě, kde záhadně začali umírat lidé. Většina jich je mladých a bez známek nemoci. Úmrtí na infarkt s vyděšeným výrazem ve tváři. Najdete videokazetu, která má všechno na svědomí a podaří se vám ji zničit, než Samara všechny zavraždí?

 pohled dírou
Vouchery je možné koupit přes internet, kde vám voucher zašleme poštou nebo ho můžete obdržet přes e-mail a pak si ho vytisknout. Aby byl dárek zajímavější, můžete si ho nechat poslat nebo osobně vyzvednout v dárkové dřevěné bedýnce, která je samotnou hádankou. Dokáže se obdarovaný dostat do bedýnky? To bude první zkouškou, kterou bude daná osoba podrobena. Zvládnete vše vyřešit včas a uniknout?